Cestování
wz

 

 

 

 

     Když se rozhodnete začít vystavovat, musíte se připravit na to, že zároveň budete muset začít cestovat. Fency jízdu autem miluje už od malička. Už když jsme ji vezli od maminky do jejího nového domova, tak nespala ani vteřinu a snažila se pozorovat cestu. To jí zůstalo dodnes. Někdy je to i problém, protože po dlouhé cestě je unavená a nechce se jí chodit v kruhu.

      Stejná situace je i s naší mladší holčičkou - Bibinou. No a protože se dvěma holkama na klíně se už opravdu nedalo jezdit, tak si obě musely zvyknout na přepravky. Ze začátku to pochopitelně bylo s problémy, ale nyní si již zvykly a když vyndáme přepravky, ochotně do nich lezou, protože vědí, že na konci cesty bude nějaká zábava, vycházka nebo psí mejdan.

     Protože v galerii máme fotky hlavně z výstav, rozhodli jsme se udělat takou malou galerii z míst, která jsme při vystavování navštívili.

      No a zároveň jsme se pokusili z toho udělat takovou malou hru. Zkuste si odhadnout, jaké město je na mapě vyznačeno, zkontrolujte si, zda jste měli pravdu tím, že najedete myší na kolečko a pak se kliknutím dostanete do stránek jednotlivých měst.

PRAHA ČESKÉ BUDĚJOVICE KARLOVY VARY KLADNO LYSÁ NAD LABEM MLADÁ BOLESLAV BRNO LITOMĚŘICE HRADEC KRÁLOVÉ ČERNOŠICE LIPSKO WROCLAW LANŠKROUN RYBNÍKY KLATOVY OLOMOUC SALZBURG GRAZ OBERWART BRATISLAVA SENEC TRENČÍN NITRA BÁNSKÁ BYSTRICA KOMAROM BUDAPEST PÁPA SZOMBATHELY VARAŽDIN SPLIT GROSS-ENZERSDORF TULLN WELS WIESELBURG

   

 

Tento server byl naposledy aktualizován dne 15. 03. 2013

 
WebZdarma.cz