wz

 

 

 

         Proč vznikla stránka má vysvětleno maminka na svých stránkách. Navazuji na její "evidenci" rozhodčích, kteří nás posuzují, stejným způsobem jako ona, protože zde je hezky vidět, jak se měníme a vyvíjíme a zároveň jak se mění a vyvíjí jednotliví rozhodčí. Opět musím říci, že na evidenci maminky je třeba krásně vidět, za kterým (-ou) rozhodčím nemá cenu jezdit, protože např. červené kerny evidentně nemá rád (-a). Bude možná zajímavé sledovat, jestli se bude lišit jejich posuzování, když teď přijedu já - žíhaná. Samozřejmě za předpokladu, že budu stejně úspěšná jako maminka :-)      

bullet

bílý podklad - třída štěňat a dorostu

bullet

žlutý podklad   - třída mladých

bullet

zelený podklad - mezitřída

bullet

šedivý podklad - třída otevřená

bullet

fialový podklad - třída vítězů/šampionů

bullet

modrý podklad - třída čestná

bullet

červený podklad - třída pracovní

 

Vondrouš

Otakar

 (CZ)

  národní

VN2

Mgr. Ovesná

Božena

(CZ)

MVP krajská            
VN1 VN1            

MVDr. Bučko

Stanislav

(SK)

MVP národní (SK) MVP          
VN1 V2

V2

r.CAC

         

Stanislava Švajdová

(CZ)

KCHT KCHMPP

MVP

MVP

       
VN1

V1

CAC

KV

BOB

V2

r. CAC

V1

CAC

r.CACIB

       

Letáčková

Eva

(CZ)

MVP KCHMPP MVP MVP

NVP

     
VD1

V1

CAJC

V1

CAC

VD1

V1

     

PhDr. Světlá Iva

(CZ)

MVP              

V1

CAJC

             

Uhlíková Monika

(SK)

KCHMPP

V1

CAJC

Jr.BOB

Leonova Natalija

(RUS)

MVP

VD1

Cwiecekova Anna

(SK)

MVP NVP            
V1

V1

CAC

Dr. Marton

János

(H)

MVP              
VD1

Stefanescu

Cristian

(RO)

MVP              
VD1

Chwalibók Elzbieta

(PL)

MVP MVP            

V1

CAJC

V1

Polehňa František

(CZ)

kraj

KCHT

MVP

MVP

       

V1,

VTM

VD1

V1

V2

r. CAC

Lokodi Szaba Zsolt

(RO)

národní (SK)              
V2

Radvanszky Katalin

(H)

MVP
V2

Kliment

Zdeněk

(CZ)

NVP

kraj

V1

CAJC

V1

VT

KV

Volšická

Jiřina

(CZ)

MVP

MVP

V2

V1

CAC

CACIB

Karlsdotter

Nina

(S)

NVP(Cro)

V1

CAJC

Nalleum

Jorge

(UY)

MVP

             

V1

CAJC

Jr.BOB

Kuplyauskas

Eugeny

(RUS)

NVP(Cro)

             

V1

CAJC

Jr.BOB

Hogarty

Marie

(IRL)

kraj              
VD3

Gonzalbo

Maite

(E)

KCHT

             

V1

CAJC

KVM

Freerksen

Ilse

(D)

národní
V3

Kánas

Robert

(SK)

kraj MVP
VD1

VD

Machetanz

Peter

(D)

Interra  
VD

Seman

Pavol

(SK)

světová

MVP

klub SK

MVP

KCHT

     
V4

V1

CAC

CACIB

V2

r. CAC

V1

CAC

V2

r.CAC

Václavík Miroslav

(CZ)

MVP

MVP

krajská

krajská

NVP

V1

CAC

V1

CAC

r.CACIB

V1

VT

KV

V1

VT

KV

V1

CAC

Kubala

Jaroslav

(SK)

MVP

MVP

MVP

MVP

V1

CAC

CACIB

BOB

V2

r. CAC

r.CACIB

V1

CAC

r.CACIB

V1

CAC

Csik

Istvan

(H)

MVP

V1

CAC

Daňková

 Jana

(CZ)

NVP

MVP

MVP

V1

CAC

NV

V1

CAC

r.CACIB

V1

CAC

CACIB

Šimek

 František

(CZ)

Šampion Šampionů

I. kolo

Ban

Andela

(HR)

MVP

VD2

Olga

Dolejšová

(CZ)

krajská

KCHT

krajská

KCHMPP

V1

VT

V1

CAC

CC

V1

VT

V1

(čestná třída)

Boris

Spoljaric

(HR)

MVP

V2

r.CACA

Hrabáková

Olga

(CZ)

KCHMPP

NV

KCHT

V1

CAC

KV

BOB

V2

r. CAC

V2

r.CAC

Štursová Gabriela

(CZ)

MVP

KCHT

MVP

NV

KCHT

V1

CAC

CACIB

V1

CAC

CC

V3

V1

CAC

V2

r.CAC

Korózs

Andras

(H)

MVP

V2

r.CAC

Supronovitz

Malgorzata

(PL)

MVP

VD1

Fujihata

Tomio

(JAP)

MVP

V1

CAC

CACIB

Jovanovic

Nemanja

(SRB)

klubová

národní při EDS

V1

CAC

Kl.vítěz (Hungary)

V1

Řehánek

Petr

(CZ)

krajská

KCHMPP

V1

VT

KV

Schemel

Andreas

(A)

MVP

V2

r.CAC

Paroci

Pal

(SRB)

KCHMPP

V2

r.CAC

Wilberg

Knut Sigurd

(ENG)

světová

VD

Hansen

Jens Martin

(DK)

speciální DKK (DK)

VD

Butrimova

Kornelie

(LT)

Klubová DKK (DK)

V

Miegl

Peter

(A)

MVP

V2, r.CACA

Brankovic

Zoran

(SRB)

MVP

V1

CAC

r.CACIB

Ubrová

Libuše

(CZ)

krajská

V2

Witkowska Dorota

(PL)

národní lovec.psi

V1

CWC

BOB

Król

Piotr

(PL)

národní

V1

CWC

BOB

Polgár

Andráš

(CZ)

krajská

KCHMPP

V1

VT

KV

V1

(čestná třída)

Palosaari

Juha

(FIN)

národní (D)

V1

CAC

(VDH)

Wurgatsch

Peter

(D)

MVP

V1

CAC

(VDH)

Kitliňski

Zdislaw

(PL)

MVP

V2

r.CAC

Lindborg

Mats

(SWE)

KCHT

VD2

Swietoň

 Magdalena

(PL)

Speciální KCHMPP

V2

Frisk

Svante

(S)

MVP

VD3

Campbell E.

Janice

(AUS)

club (A)

V2

r.CACA

Oates

Seamus

(IRL)

evropská

V

Pettersson

Cindy

(S)

club (SLO)

VD

Tichá

Vladimíra

(CZ)

MVP

NVP

kraj

 

V1

V2

r.CAC

V1

VT

KV

Kappacher

Friederike

(A)

MVP

VD1

Blaha

Monika

(A)

MVP

V1

CAC

CACIB

Newton

N. R.

(GB)

Cruft

V

Mach

Liesbeth

(CH)

klubová

V1

CAC

(VDH)

Borsfai

Csaba

(H)

MVP

V2

res.CAC

(VDH)

Urosevic

Milivoje

(SRB)

MVP

 

V2

res.CACA

Santiago de

Rafael

(PR)

klubová (HUN)

V1

CAC

Rellstab

Harry

(CH)

MVP

V1

CAC

r.CACIB

O´Donoghue

Harry

(IRL)

 

Gunshow

V1

CAC

BOB

Frauke Korte (D)

MVP

VD2

Walter Berghäuser

 (D)

NVP (D)

V3

Vizmathy Annamaria

(H)

KCHT

V3

Marja

Salminen

 (FIN)

KCHT

V3

Petra

Márová

 (CZ)

 

MVP

V1

CAC

r.CACIB

 

Jacobs

Reiner

 (D)

 

MVP

V2

r.CAC

Alena 

Auerbach

 (CZ)

MVP

KVP

KCHT

V2

r.CAC

V1

VT

KV

V1

(čestná třída)

Tibor

Havelka

 (SK)

 

Obl.VP

 

V1

VT

OV

Sorum

Mette

(SK)

 

KCHT

 

V2

r.CAC

Würgatsch

 Sigrid

(D)

 

MVP

 

V3

Klaas

 Anne

(EST)

 

KfT special

 

V2

r.CAC VDH

Bierwolf

Hans

(A)

KCHMPP

 

V1

(čestná třída)

Harsányi

Peter

 (H)

 

MVP

 

V1

CAC

Vojáčková

Hana

 (CZ)

 

KCHT

 

V1

CAC

CC

Rajič

Branislav

 (SLO)

 

KCHMPP

 

V1

(čestná třída)

Hořák

Karel

 (CZ)

 

KCHMPP

 

V1

(čestná třída)

Petra

Márová

 (CZ)

 

Club KCHT regional

 

V2

(čestná třída)