wz

 

 

 

02.03.2013 Klubová výstava KCHT v Českých Budějovicích (CZ)

Olga Hrabáková (CZ)

     Opět jsem po čase zamířila do výstavního kruhu, protože potřebuji získat ještě jednoho CC, aby splnila podmínky udělení titulu šampion KCHT.

     Ve třídě vítězů jsem byla s Fortunou, která je v současné době na vrcholu své výstavní dráhy (je o tři roky mladší), takže jsem to samozřejmě měla velice těžké. Přesto jsem se rozhodně pěkně prezentovala i když jsem nakonec byla druhá s res. CAC.

     Můj posudek: výborná kostra, výborný rámec i velikost, výborný temperament, rovný hřbet, vynikající srst i kondice, výborný pohyb, bezvadné předvedení. Tak co si více přát J

V1, CAC, CC - Fortuna Hoity-Toity Gang

Třída vítězů

Výborná 2, r.CAC

G090341.gif

27.04.2013 Mezinárodní výstava psů Drážďany (D)

Sigrid Würgatsch (D)

     Po dlouhé době jsem se opět dostala do výstavního kruhu, a to navíc v Německu. Ale protože jsme do Drážďan jeli hlavně s Bonou, aby zahájila putování za německými tituly, tak nebylo od věci zkusit dodělat i mnou zahájené šampionáty. Moc toho nepotřebuji, takže za pokus to stálo.

     Naše skupina byla vyrovnaná, a to i věkově. Vzhledem k tomu, že jsem si chození v kruhu po delší době užívala, tak předvedení nebylo zrovna ideální, protože jsem se nesoustředila. Navíc v Německu mezitřída (kde byla Bona) předchází třídě šampionů, takže panička neměla čas mě pořádně prochodit a doupravit. Děkujeme Petře za to, že se toho s radostí ujala, a to i přesto, že jsem dělala všechno proto, aby mě neučesala J

     Posudek mám super, podle paní rozhodčí nakonec rozhodlo předvedení.

V1, CAC VDH, CAC KfT - Quick Girl vom Blumengrund

V2, r. CAC VDH - Macgefferts Lovely Red Liza

V4 - Aby My Bright Sun Wizard of Wishes

Třída šampionů

Výborná 3

G090341.gif

28.04.2013 Speciální výstava KfT Drážďany (D)

Anne Klaas (EST)

     Po večerní procházce po Drážďanech, krásném chrupečku v hotelu, jsem se na kruh opět těšila. Na speciálku se třídy částečně přeskupily, takže jsem nakonec ve třídě šampionů nakonec nastoupily jenom dvě.

     Dnes jsem se už předvedla podstatně lépe, posudek mám opět super, paní rozhodčí jsem se líbila a dlouho se mezi námi rozhodovala. Nakonec opět rozhodlo předvedení, kde soupeřka opravdu byla o chlup lepší.

V1, CAC VDH, CAC KfT - Quick Girl vom Blumengrund

Třída šampionů

Výborná 2, r. CAC VDH

G090341.gif

22.06.2013

Klubová výstava KCHMPP v Mladé Boleslavi (CZ)

Hans Bierwolf (A)

    Na výstavě byla otevřena i čestná třída, tak jsem si ji samozřejmě nemohla nechat ujít. V kruhu jsem ve třídě byla sama, přesto mě pan rozhodčí docela pečlivě prohlížel. Výborná byla v pohodě, posudek je také pěkný.

    Protože mlaďoši šli do závěrečných soutěží v soutěži párů, tak jsem toho využila a předvedla jsem se v závěrečném defilé také. Bylo nás tam asi 10, pěkně jsem šla a hezky jsem se předvedla a za svůj „výkon“ jsem dostala další kokardu do sbírky.

Třída čestná

Výborná 1

G090341.gif

14.07.2013

Mezinárodní výstava psů v Szombathely (H)

Peter Harsányi (H)

     Po dlouhé době jsme opět zamířili do Maďarska, a proto se naskytla možnost dodělat maďarského šampióna. Podmínkou je získání všech CACů v třídě otevřené nebo mezitřídě, takže jsem rovněž po dlouhé době zamířila do třídy otevřené. Soupeřkou mi zde byla Sylvi.

     Bylo to celkem zábavné, že se ve třídě otevřené setkají v Maďarsku dvě české interšampionky. Sylvi o nic nešlo, maďarského šampióna má, já musela vyhrát.

     Pan rozhodčí byl na tmavé kerníky, líbili se mu velké hlavy a kvalitní úprava.

     Když nic jiného, tak v barvě jsem měla výhodu, předvedení bylo v pohodě, takže jsem Sylvi porazila. A tím pádem získala Maďarského šampiona.

V2, r. CAC - No Copyright Czech Me In

 

Třída otevřená

Výborná 1, CAC

G090341.gif

14.09.2013

Klubová výstava KCHT v Mladé Boleslavi (CZ)

Gabriela Štursová (CZ)

     Taková obyčejná výstava. Sice nahlášeno 18 kerníků, ale vše tak nějak smutné, bez života, beze srandy.

     Do kruhu jsem šla s Euridikou, paní rozhodčí nás prohlédla, napsala posudky, vyhlásila výsledky a hotovo.

V1, CAC - Euridika Hoity-Toity Gang

Třída šampionů

Výborná 2, r. CAC

G090341.gif

21.09.2013

Klubová výstava KCHMPP v Mladé Boleslavi (CZ)

Olga Dolejšová (CZ)

     Klubovky KCHMPP mám ráda a protože už nemám co dohánět, tak si tyhle výstavy užívám ve třídě čestné. I přesto mě paní rozhodčí pečlivě prohlídka, napsala dlouhý posudek a vyptala se paničky, co všechno jsem již získala.

     Kvůli mláďatům (Max a Bona) jsme zůstali i na závěrečné soutěže, takže jsem se ještě jednou prošla v závěrečném kruhu. Moc se mi to líbilo a lumpačila jsem ještě i po příjezdu domů.

Třída čestná

Výborná 1

G090341.gif

     No máme konec naší výstavní sezóny, takže musím opět zpracovat nějaké hodnocení svých vystoupení. Stále s páníčky jezdím na skoro všechny výstavy, ale hlavně jako poradce a dozor. Tituly mám většinou všechny dokončeny, rozjíždět nové už nemá cenu, takže když už jdu do kruhu – což ale stále miluju – tak většinou do třídy čestné. Výstavně jsem se zúčastnila sedmi výstav – z toho třikrát v zahraničí. Jinak výsledky byly v pohodě, vždy jsem dostala výbornou, největší radost byla, když jsem vyhrála svoji třídu v Szombathely, čímž jsem dokončila Maďarského show šampiona. Ještě mám něco rozděláno, jestli se zadaří nebo nezadaří je ale jedno. Speciálně se na tyto výstavy zaměřovat nebudeme, ale pokud pojede Bona, tak to zkusím dokončit také.

     Přišla jsem na chuť agility. S paničkou jsem absolvovali hodně tréninků, pár závodů, byly jsme i na agility táboře, kde se nám velmi líbilo. Mám sice svoje tempíčko, už ho asi nezrychlím J, ale moc mě to baví, a když už nemám rychlost, tak jsem přesná a bezchybná J Baví to mě i paničku, a to je hlavní.

     Další aktivitou nás nakazila Dáša Fridrichová ze Slovenska. Opětovně jsme u ní byli na výcviku poslušnosti a přípravě na lovecké zkoušky, opět to byl vynikající zážitek a opět to bylo super setkání správných lidí nejenom od kerníků. Na zkoušky se připravovala Bona, já jsem jenom se starší paničkou okukovala a poslouchala. Bohužel Bona si večer před zkouškami roztrhla tlapku a nemohla nastoupit, takže po dohodě s komisí rozhodčích jsem ji nahradila já. Bylo to super, přes minimální trénink jsem uspěla a mám tedy splněny zkoušky BZH.

G090341.gif

     

Tento server byl naposledy aktualizován dne 04. 02. 2017