wz

 

 

 

Date Exhibition Place Judge Result
   
03.12.2016 Club KCHT Praha (CZ) Gabriela Van Ruiten-Hajnová (CZ) V1, VT
29.10.2016 Praha (CZ) Jana Daňová (CZ) V2, r. CAC
09.10.2016 International Komárno (H) Juha Palossari (FIN) V2, r. CAC
08.10.2016 Club KCHMPP Komárno (H) Frank Rudige Sievert (H) V2, r. CAC
08.10.2016 International Komárno (H) Aniko Gorbics (H) V2, r. CAC
07.10.2016 International Komárno (H) Iris Urichitz (H) V1, CAC, r. CACIB
27.08.2016 Special KCHT Praha (CZ) Yvone Van den Bogert (NL) V1, CAC, CC, VSV, BOS
11.06.2016 National Klatovy (CZ) Gabriela Van Ruiten-Hajnová (CZ) V1, 2. místo BIS čestná třída
03.04.2016 International Nitra (SK) Monika Uhlíková (SK) V3
02.04.2016 International Nitra (SK) Dorota Witkowska (PL) V3
01.04.2016 Victory Show Nitra (SK) Robert Kanás (SK) V3
07.02.2016 Club KfT Reinsberg (D) Katalin Radvanzsky (H)

V1, VDH

06.02.2016 Club KfT Reinsberg (D) Andras Korozs (H)

V1, VDH, CAC KfT

23.01.2016 Champion of champions Praha (CZ) Tichá, Maršálová postup do K.O.
10.01.2016 Club KfT Norimberk (D)

Walter Jungblut (D)

V1, VDH, r. CAC KfT

09.01.2016 International Norimberk (D)

Rainer Jacobs (D)

V3
12.12.2015 Regional club KCHT Praha (CZ) Petra Márová (CZ) V2
01.11.2015 International Praha (CZ) Hana Vojáčková (CZ) V2, r.CAC
31.10.2015 International Praha (CZ) Gabriela Śtursová (CZ) V2, r.CAC, r.CACIB
25.10.2015 International Bratislava (SK) Peter Harsanyi (H) V2, r.CAC
24.10.2015 International Bratislava (SK) Sean Delmar (IRE) V2, r.CAC
23.10.2015 Club SKCHTaF Bratislava (SK) Brigita Kremser (SLO) V1, CAC
10.03.2015 Club KCHT Litoměřice(CZ) Olga Hrabáková(CZ) V1, VT, KV, CC
26.09.2015 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Andraš Polgar(SRB)

Výborná 1, CAC, BOS III.místo BOS

12.09.2015 Club KCHT Mladá Boleslav (CZ) Alena Auerbach (CZ) V3
06.09.2015 Club KfT Drážďany (D) Dr. Uroševic (SRB) V1, CAC VDH
05.09.2015 Club KfT Drážďany (D) Kerstin Buss (D) V1, CAC VDH
01.08.2015 Club KCHMPP Přerov (CZ) Olga Dolejšová (CZ) V1, CAC, BOB
18.07.2015 International Mladá Boleslav (CZ) Milena Maršálová V1,  CAC, CAC ČMKU, NV, BOS
12.07.2015 International Szombathely (H) Dorota Witkowski (PL) V1, CACA, r.CACIB
11.07.2015 National Szombathely (H) Peter Harsányi (H) V1, CAC, BOB
11.07.2015 International Oberwart (A) Bojan Matakovič (HR) V1, CACA, r.CACIB
20.06.2015 National Klatovy (CZ) Miroslav Václavík (CZ) V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOS
13.06.2015 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Pal Paroci (SLO) V2, r.CAC
23.05.2015 International Litoměřice (CZ) Dr. Levente Miklos (H) V1, CAC
08.05.2015 Regional club KCHT Staňkov (CZ)

Olga Hrabáková (CZ)

V2
03.05.2015 International Budapest (H)

Czeglédi Atilla

(H)

V1
02.05.2015 International Budapest (H)

Görbics Anikó

(H)

V1, CAC, CACIB, BOS
01.05.2015 International Budapest (H)

Supronovitz

Malgorzata

(PL)

V1, CAC, CACIB, BOS
19.04.2015 Club KfT Chemnitz (D) Peter Würgatsch (D) V1, VDH, r. CAC KfT,
18.04.2015 International Chemnitz (D) Piotr Krol (PL) V1, VDH, r. CAC KfT, r.CACIB
08.02.2015 International Brno (CZ) Friederike Kappacher (A) V1, CAC, r. CACIB
07.02.2015 International Brno (CZ) Gerhard Pöllinger (A) V2, r. CAC
06.12.2014 Regional club KCHT Praha (CZ) Hana Vojáčková(CZ) V1, VT, KV, CC
02.11.2014 International Praha (CZ) Miroslav Václavík (CZ) V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
01.11.2014 International Praha (CZ) Eva Letáčková (CZ) V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
24.10.2014 European

Brno

(CZ)

Juha Palosaari (FIN) V3
23.10.2014 National

Brno

(CZ)

Nemanja Jovanovič (SRB) V3
11.10.2014 Regional club KCHT Litoměřice (CZ) Alena Auerbach (CZ) V1, VT. KV, CC
04.10.2014 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Milena Maršálová (CZ)

V1, CAC, KV

20.09.2014 International České Budějovice (CZ) Hana Vojáčková (CZ)

V2, r. CAC,r. CACIB

14.09.2014 Club KfT Dresden (D) Falk Siewert (D)

V1, CAC KfT, VDH

13.09.2014 Club KfT Dresden (D) Pal Paroci (SRB)

V2, r. CAC KfT, r. VDH

06.09.2014 Regional Club KCHT Džbán (CZ) Friederike Kappacher (A) V1, VT, KV
30.08.2014 International Mladá Boleslav (CZ)

Dubravka Reicher (HR)

V2, r. CAC
17.08.2014 International Bratislava (SK)

Željko Lozic (SRB)

V1, CAC, CACIB, BOS
16.08.2014 International Bratislava (SK) Robert Kanás (SK) V1, CAC, CACIB, BOS
13.07.2014 International Szombathely (H)

Sedikh Natalja (RUS)

V1, CAC, r.CACIB
12.07.2014 National Szombathely (H) Robert Kanas (SK) V1, CAC, B0B
12.07.2014 International Oberwart (A) Jens Ruck (A) V1, CACA, r.CACIB
08.06.2014 Regional club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Karel Hořák (CZ) V1, VT, KV
07.06.2014 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Branislav Rajič (SLO) V1, CAC, BOB
24.05.2014 International Litoměřice (CZ) Karel Hořák (CZ) V3
17.05.2014 Regional Hradec Králové  (CZ) Zdeněk Kliment (CZ) V1, VT, KV
08.05.2014 Regional Mladá Boleslav (CZ) Karel Hořák (CZ) V2
03.05.2014 International Praha (CZ) Otakar Vondrouš (CZ) V3
13.04.2014 International Chemnitz (D)

Reinhard Ritz (D)

V1, VDH

12.04.2014

Club KfT Chemnitz (D)

Gerhard Pöllinger (A)

V2, r. VDH
30.03.2014 International

Nitra

(SK)

Tibor Havelka (SK) V1, CAC, CACIB, BOS
29.03.2014 International

Nitra

(SK)

Gabriela Ridarčíková (SK) V1, CAC, CACIB, BOS
28.03.2014 Victory Winner Show

Nitra

(SK)

Jaroslav Matyáš (SK) V1, CAC, Victory Junior Winner
01.03.2014 KCHT České Budějovice (CZ) Hana Vojáčková  (CZ) V1, CAC, CC
23.02.2014 International

Brno

(CZ)

Vladimíra Tichá (CZ) V1, CAC
22.02.2014 International

Brno

(CZ)

Robert Kanás (SK) V1, CAC
04.01.2014 National

Brno

(CZ)

Gabriela Štursová (CZ) V1, CAC
03.11.2013 International

Praha

(CZ)

Alena Auerbach (CZ) V1, CAC
02.11.2013 International

Praha

(CZ)

Josef Němec

(CZ)

V1, CAC
05.10.2013 International České Budějovice (CZ) Jana Daňková (CZ) V1, CAC, r.CACIB
21.09.2013 KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Olga Dolejšová (CZ) V1, CAC
14.09.2013 KCHT Mladá Boleslav (CZ) Gabriela Štursová (CZ) V1, CAC, CC
25.08.2013 German Winner Show Lipsko (D)

Möller-Siber

Margaret (D)

V1, VDH
24.08.2013 International Lipsko (D)

 Ilse Freerksen (D)

V2, r. VDH
18.08.2013 International Bratislava (SK) Gábor Korozs  (H) V1, CAC
17.08.2013 International Bratislava (SK) František Szalai (SK) V1, CAC, r.CACIB
20.07.2013 International Mladá Boleslav (CZ) Jaroslav Matyáš (SK) V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
14.07.2013 International Szombathely (H) Peter Harsányi (H) V1, CAC, r.CACIB
13.07.2013 International Oberwart (A) Friederike Kappacher (A) V1, CACA
22.06.2013 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Hans Bierwolf (A) V1, CAC
15.06.2013 National Klatovy (CZ) Jana Daňková (CZ) V1, CAC
25.05.2013 International Litoměřice (CZ) Gabriela Štursová (CZ) VD1
11.05.2013 Regional Hradec Králové (CZ) Zdeněk Kliment (CZ) V1, VT, KV
04.05.2013 International Praha (CZ) Olga Hrabáková (CZ) V1, CAC, r.CACIB
28.04.2013 Special KfT Drážďany (D)

Anne Klaas

(EST)

V1, CAC VDH
27.04.2013 International Drážďany (D)

Sigrid Würgatsch (D)

V1, CAC VDH, r.CAC KfT, r. CACIB

13.04.2013 National Ostrava (CZ) Jana Daňková (CZ) V1, CAC
06.04.2013 International Wieselburg (A) Jochen Eberhardt (D) V1,CACA,CACIB,BOS
30.03.2013 International České Budějovice (CZ) Eva Letáčková (CZ) V2, r.CAC
02.03.2013 Club KCHT České Budějovice (CZ) Olga Hrabáková (CZ) V1, CAC, CC
24.02.2013 International

Nitra

(SK)

Robert Kanás  (SK) V1, CAC, r.CACIB
23.02.2013 International

Nitra

(SK)

Miodrag Nikič  (SRB) V1, CAC, r.CACIB
03.02.2013 International

Brno

(CZ)

Gábor Korozs  (H) V3
02.02.2013 International

Brno

(CZ)

Siejkowski Leszek (PL) V3
12.01.2013 Champion of Champions

Praha

(CZ)

Tichá/Polehňa advance to the second round
02.12.2012 International

Nitra

(SK)

Monika Uhlíková (SK)

V1, CAJC

01.12.2012 International

Nitra

(SK)

Stanislav Bučko (SK) V2
30.11.2012 Club of Terriers

Nitra

(SK)

András Korózs (H)

V1, CAJC, KVM

04.11.2012 International

Praha

(CZ)

František Polehňa (CZ) VD3
03.11.2012 International

Praha

(CZ)

Pavol Seman

 (SK)

V2
13.10.2012 International České Budějovice (CZ) Olga Dolejšová (CZ) V1, CAJC, BOJ
23.09.2012 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ)

Andráš Polgár

(CZ)

V1, CAJC, KVM

15.09.2012 Club KCHT Mladá Boleslav (CZ)

Pavol Seman

(SK)

V1, CAJC, KVM
01.09.2012 Club KCHT Rybníky (CZ)

Sorum Mette

(DK)

V2
25.08.2012 International Mladá Boleslav (CZ) Gabriela Štursová (CZ) V1, CAJC
19.08.2012 International Bratislava (SK) Jaroslav Kubala (SK) V1, CAJC
18.08.2012 International Bratislava (SK)

Pavol Seman

(SK)

V1, CAJC
14.07.2012 National Mladá Boleslav (CZ) Miroslav Václavík (CZ) V1, CAJC, BOJ
30.06.2012 National Klatovy (CZ) Eva Letáčková (CZ) VN1
17.06.2012 special club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Fon Zidar Željka (SLO) VN2
16.06.2012 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Ingrid Ehold (A) VN1

2nd place BIS Puppy

12.05.2012 Regional Plzeň (CZ) Miroslav Václavík (CZ) VN1

3rd place BIS Puppy

28.04.2012 Regional Mladá Boleslav (CZ) Alena Auerbach (CZ) VN1
03.03.2012 Regional České Budějovice (CZ)

Tibor Havelka

(SK)

VN1

2nd place BIS Baby

     

Tento server byl naposledy aktualizován dne 04. 02. 2017