wz

 

 

Date Exhibition Place Judge Result
   
05.02. 2017 International Brno (CZ) Gerard Mignot (Fr) V1
04.02. 2017 International Brno (CZ) Pierre Tricqueneaux (Fr) V1
03.12.2016 Club KCHT Praha (CZ) Gabriela Van Ruiten-Hajnová (CZ) V1, VT, CCV
30.10.2016 International Praha (CZ) Alena Auerbach (CZ) V1, BOV
29.10.2016 Praha (CZ) Jana Daňová (CZ) V1, BOV
15.10.2016 Mladá Boleslav (CZ) Andras Polgar (SRB) V1, BOV
09.10.2016 International Komárno (H) Juha Palossari (FIN) VD1
08.10.2016 Club KCHMPP Komárno (H) Frank Rudige Sievert (H) V1, Vet. CAC, BOV, Top 5 in The Best veteran
08.10.2016 International Komárno (H) Aniko Gorbics (H) V1, Vet. CAC
07.10.2016 International Komárno (H) Iris Urichitz (H) V1, Vet. CAC
04.09.2016 Club KfT Drážďany (D) Margaret Moller-Sieber (D) V1, Vet. VDH, Vet. KFT, Bestern veteran
03.09.2016 Club KfT Drážďany (D) Bojan Matakovič (CRO) V1, Vet. VDH, Vet. KFT, Bestern veteran
27.08.2016 Special KCHT Praha (CZ) Yvone Van den Bogert (NL) V2
21.08.2016 German Winer Lipsko (D) Falk Siewert (D) V1, Vet. VDH, Vet. KFT
20.08.2016 International Lipsko (D) Pedro Sanches Delerue (P) V1, Vet. VDH, Vet. KFT
12.12.2015 Regional club KCHT Praha (CZ) Petra Márová (CZ) V2
23.10.2014 National

Brno

(CZ)

Nemanja Jovanovič (SRB) V1
11.10.2014 Regional club KCHT Litoměřice(CZ) Alena Auerbach (CZ)

V1

(čestná třída)

08.06.2014 Regional club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Karel Hořák (CZ)

V1

(čestná třída)

07.06.2014 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Branislav Rajič (SLO)

V1

(čestná třída)

01.03.2014 KCHT České Budějovice (CZ) Hana Vojáčková (CZ) V1, CAC, CC
21.09.2013 KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Olga Dolejšová (CZ)

V1

(čestná třída)

14.09.2013 KCHT Mladá Boleslav (CZ) Gabriela Štursová (CZ) V2, r. CAC
14.07.2013 International Szombathely (H) Peter Harsányi (H) V1, CAC
22.06.2013 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Hans Bierwolf (A)

V1

(čestná třída)

28.04.2013 Special KfT Drážďany (D)

Anne Klaas

(EST)

V2, r. CAC VDH

27.04.2013 International Drážďany (D)

Sigrid Würgatsch (D)

V3
02.03.2013 Club KCHT České Budějovice (CZ) Olga Hrabáková (CZ) V2, r.CAC
01.12.2012 International Nitra (SK) Stanislav Bučko (SK) V2, r.CAC
23.09.2012 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ)

Andráš Polgár

(CZ)

V1

(čestná třída)

15.09.2012 Club KCHT Mladá Boleslav (CZ)

Pavol Seman

(SK)

V1, CAC
01.09.2012 Club KCHT Rybníky (CZ)

Sorum Mette

(DK)

V2, r.CAC
19.08.2012 International Bratislava (SK) Jaroslav Kubala (SK) V1, CAC
18.08.2012 International Bratislava (SK)

Pavol Seman

(SK)

V1, CAC, r.CACIB
14.07.2012 National Mladá Boleslav (CZ) Miroslav Václavík (CZ) V1, CAC
28.04.2012 Regional Plzeň (CZ) Miroslav Václavík (CZ) V1, VT, KV
03.03.2012 Regional České Budějovice (CZ) Tibor Havelka (SK) V1, VT, Obl.V
04.02.2012 International Brno (CZ) Alena Auerbach (CZ) V2, r.CAC
07.01.2012 National Brno (CZ) Gabriela Štursová (CZ) V1, CAC
20.11.2011 International Nitra (SK) František Polehňa (CZ) V2, r.CAC
19.11.2011 International Nitra (SK) Jacobs Reiner (D) V2, r.CAC
18.11.2011 Slovakia Terrier Club Nitra (SK) Pavol Seman (SK) V2, r.CAC
05.11.2011 International Praha (CZ) Gabriela Štursová (CZ) V3
08.10.2011 International České Budějovice (CZ) Petra Márová (CZ) V1, CAC, r.CACIB
01.10.2011 Regional Litoměřice (CZ) Miroslav Václavík (CZ) V1, VT, KV
24.10.2011 International Wroclaw (PL) Robert Kanás (SK) VD2
18.10.2011 National Brno (CZ) František Polehňa (CZ) V1
10.09.2011 Club KCHT Mladá Boleslav (CZ) Marja Salminen (FIN) VD1
03.09.2011 Club KCHT Rybníky (CZ) Annamaria Vizmathy (H) V3
27.08.2011 International Mladá Boleslav (CZ) Miroslav Václavík (CZ) V1, CAC, r.CACIB
21.08.2011 National Lipsko (D) Walter Berghäuser (D) V3
20.08.2011 International Lipsko (D) Frauke Korte (D) VD2
13.08.2011 Reginal Kladno (CZ) Olga Dolejšová (CZ) V1, VT
16.07.2011 National Mladá Boleslav (CZ) Eva Letáčková (CZ) V1
25.06.2011 International Brno (CZ) Bohuslava Švajdová (CZ) V1, CAC, r.CACIB
18.06.2011 Regional Hradec Králové (CZ) Zdeněk Polehňa (CZ)

V1, VT, KV

 3th place of FCI III.

28.05.2011 Regional Lysá nad Labem (CZ) Vladimíra Tichá (CZ) V1, VT, KV
22.04.2011 International Litoměřice (CZ) Bohuslava Švajdová (CZ) V2, r.CAC
21.05.2011 National Litoměřice (CZ) Olga Hrabáková (CZ) V2, r.CAC
14.05.2011 International Praha (CZ) Jana Daňková (CZ) V1, CAC, CACIB
07.05.2011 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Bohuslava Švajdová (CZ) V1, CAC, KV, BOB
25.04.2011 Gundogshow Szilvasvarad (H) Harry O´Donoghue (IRL) V1, CAC, BOB
24.04.2011 International Szilvasvarad (H) Harry Rellstab (CH) V1, CAC, r. CACIB
23.04.2011 Club MEOEhtk Szilvasvarad (H) Rafael de Santiago (PR) V1, CAC
09.04.2011 International Wieselburg (A) Milivoje Urosevic (SRB) V2, res. CACA
03.04.2011 International Berlín (D) Csaba Borsfai (H) V2, res. CAC (Anw.Dt.Ch.VDH)
02.04.2011 Club KfT Berlín (D) Lisbeth Mach (CH) V1, CAC (Anw.Dt.Ch.VDH)
12.03.2011 Cruft Birmingham (GB) N.R.Newton (GB) prezentation in Open Class
05.03.2011 Club KCHT České Budějovice Olga Dolešová (CZ) V1, CAC, CC
06.02.2011 International Brno (CZ) Jaroslav Kubala (SK) V1, CAC, r.CACIB
05.02.2011 International Brno (CZ) Jana Daňková (CZ) V1, CAC, r.CACIB
07.01.2011 National Olomouc (CZ) Vladimíra Tichá (CZ) V2, r. CAC
17.10.2010 International Komárom (H) Blaha Monika (A) V1, CAC, CACIB
16.10.2010 International Komárom (H) Rappacher Friederike (A) VD
09.10.2010 International České Budějovice (CZ) Tichá Vladimíra (CZ) V1
02.10.2010 Terrier Club (SLO) Celje (SLO)

Pettersson Cindy

(S)

VD
01.10.2010 Evropean dog Show Celje (SLO)

Oates Seamus

(IRL)

V
26.09.2010 Club CACA terrier Tulln (A) Campbell Janica (AUS) V2, r. CACA
25.09.2010 International Tulln (A) Frisk Svante (S) VD3
18.09.2010 Special club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Swietloň Magdalena (PL) V2
11.09.2010 Club KCHT Mladá Boleslav (CZ) Štursová Gabriela (CZ) V1, CAC, CC
04.09.2010 Club KCHT Rybníky (CZ) Lindborg Mats (S) VD2
28.08.2010 International Mladá Boleslav (CZ) Kitliňski Zdislaw (PL) V2, r. CAC
22.08.2010 International Liepzig (D) Wurgatsch Peter (D) V1, CAC (Anw.Dt.Ch.VDH)
21.08.2010 National Leipzig (D) Palosaari Juha (FIN) V1, CAC (Anw.Dt.Ch.VDH)
15.08.2010 Regional Brno - Líšeň (CZ) Polgar Andráš (CZ)

V1, VT, KV

 3th place of FCI III.

08.08.2010 National Legnickie Pole (PL) Król Piotr (PL) V1, CWC, BOB
07.08.2010

National

Hunting dogs

Legnickie Pole (PL) Witkowska Dorota (PL) V1, CWC, BOB
24.07.2010 Regional Brno - Žebětín (CZ) Ubrová Libuše (CZ) V2
18.07.2010 International Szombathely (H) Brankovic Zoran (SRB) V1, CAC, r.CACIB
17.07.2010 International Oberwart (A) Miegl Peter (A) V2, r.CACA
27.06.2010 Club DKK Hedensted (DK)

Butrimova Kornelie

(LT)

V
26.06.2010 Cairn special Boarding (DK)

Hansen Jens Martin

(DK)

VD
25.06.2010 World Dog Show Herning (DK)

Wilberg Knut Sigurd

(ENG)

VD
19.06.2010 International Brno (CZ) Kubala Jaroslav (SK) V2, r.CAC, r.CACIB
12.06.2010 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Paroci Pal (SRB) V2, r.CAC
05.06.2010 International Nitra (SK) Andreas Schemel (A) V2, r.CAC
04.06.2010 National (Slovakia) Senec (SK) Eva Cwiecekova  (SK) V1, CAC
29.05.2010 Regional KCHMPP Louny Petr Řehánek (CZ) V1, VT, KV
24.05.2010 Terrier Club Of Hungary Komárom (H) Nemanja Jovanovic (SRB) V1, CAC, Club Winner
23.05.2010 International Komárom (H) Tomio Fujihata (JAP) V1, CAC, CACIB
22.05.2010 International Komárom (H) Malgorzata Supronovicz (PL) VD1
16.05.2010 International Bratislava (SK) Andras Korozs (HU) V2, r. CAC
15.05.2010

International

Bratislava (SK)

Pavol Seman

(SK)

V1, CAC, CACIB

 Cruft qualification

01.05.2010

International

Praha (CZ) Jiřina Volšická (CZ) V1, CAC, CACIB

 Cruft qualification

24.04.2010 International České Budějovice (CZ) Gabriela Štursová (CZ) V1, CAC, CACIB
17.04.2010 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Olga Hrabáková (CZ) V1, CAC, KV, BOB
10.04.2010 International Wieselburg (A) Boris Spoljaric (HR) V2, r. CACA
03.04.2010 Regional Mladá Boleslav (CZ) Olga Dolešová (CZ) V1, VT
06.03.2010 International Graz (A)

Ban

Andela (HR)

VD2
07.02.2010 International Brno (CZ)

Chwalibók Elzbieta   (PL)

V1
06.02.2010 International Brno (CZ) Letáčková Eva (CZ) VD1
30.01.2010 Champion of Champions Prague (CZ) Šimek František (CZ) presentation in the first round
08.01.2010 National Olomouc (CZ) Daňková Jana (CZ) V1, CAC, NV
06.12.2009 International Nitra (SK)

Csik Ištván

 (H)

V1, CAC
05.12.2009 International Nitra (SK) Kubala Jaroslav (SK) V1, CAC, CACIB, BOB
07.11.2009 International Praha (CZ) Letáčková Eva (CZ) V1, CAC
24.10.2009 International České Budějovice (CZ) Václavík Miroslav (CZ) V1, CAC
Intermediate Class
09.10.2009 World Dog Show Bratislava (SK)

Seman Pavol

(SK)

V4
08.10.2009 INTERRA Bratislava (SK) Machetanz Peter (D) VD
19.09.2009 Regional KCHMPP Mladá Boleslav (CZ)  Kanas Robert (SK) VD1
13.09.2009 National Leipzig (D)

 Freerksen Ilse

(D)

V3
12.09.2009 Club KCHT Mladá Boleslav (CZ) Gonzalbo Maite (E) V1, CAJC, KVM
05.09.2009 Regional Rybníky (CZ) Hogarty Marie (IRL) VD3
25.07.2009 National Split (CRO) Kuplyauskas Eugeny (RUS) V1, CAJC, Junior BOB
24.07.2009 International Split (CRO) Nalleum Jorge (UY) V1, CAJC, Junior BOB
23.07.2009 Natinal Split (CRO) Karlsdotter Nina (S) V1, CAJC
27.06.2009 International Brno (CZ) Volšická Jiřína (CZ) V2
21.06.2009 Club KCHT Lanškroun (CZ) Polehňa František (CZ) VD1
20.06.2009 Club KCHMPP Mladá Boleslav (CZ)

Letáčková Eva

(CZ)

V1, CAJC
13.06.2009 National Klatovy (CZ) Kliment Zdeněk (CZ) V1, CAJC
06.06.2009 International Nitra (SK) Radvanszki Katalin (H) V2
05.06.2009 National Senec (SK) Lokoci Szaba Zsolt (RO) V2
30.05.2009 Regional Hradec Králové (CZ) František Polehňa (CZ) V1, VTM
23.05.2009 International Litoměřice (CZ)

Chwalibók Elzbieta   (PL)

V1, CAJC
17.05.2009 International Budapest (H) Stefanescu Cristian  (RO) VD1
16.05.2009 International Budapest (H) Dr. János Márton (H) VD1
10.05.2009 International Bratislava (SK) Cwiecekova Eva  (SK) V1
09.05.2009

International

CRUFT

Bratislava (SK) Leonova Natalija  (RUS) VD1
08.05.2009 KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) Uhlíková Monika  (SK) V1, CAJC, KVM, JuniorBOB
03.05.2009 National (SK) Bánská Bystrica (SK) Bučko Stanislav  (SK) V2
02.05.2009 International

Praha

(CZ)

Světlá Iva

(CZ)

V1, CAJC, Nejlepší mladý
Junior Class
25.04.2009 International České Budějovice (CZ) Letáčková Eva  (CZ) VD1
11.04.2009 Regional Mladá Boleslav (CZ) Ovesná Božena  (CZ) VN1
07.03.2009 KCHT České Budějovice (CZ) Švajdová Stanislava  (CZ) VN1
08.02.2009 International Brno (CZ) Bučko Stanislav  (SK) VN1
07.02.2009 International (CRUFT) Brno (CZ) Ovesná Božena  (CZ) VN1
25.01.2009 International Trenčín (SK) Nemanja Jovanovič  (SRB) VN2
Puppy Class

Tento server byl naposledy aktualizován dne 05. 02. 2017