wz

 

 

 

05.03.2011

Klubová výstava KCHT v Českých Budějovicích (CZ)

Dolejšová Olga (CZ)

      Tak mě panička po dlooouhé době opět vytáhla do výstavního kruhu. Sice s nimi jezdím pravidelně po všech výstavách, ale teď už jenom spíš jako gardedáma. Sice mě nechají vždycky v kruhu proběhnout, ale to samozřejmě není ono. Takže se mi po vystavování docela stýskalo.

     Panička mi slíbila, že si to občas také zkusím, abych to nezapomněla a klubovka v Českých Budějovicích byla ta pravá. Získat nepotřebuji nic, z Čech už všechny tituly mám, takže bylo v podstatě jedno, jak dopadnu. Šla do třídy otevřené, abych Bíbě neblokovala třídu šampionů, protože té ještě chybí dva CC na klubového šampiona.

     Moje soupeřka do kruhu nenastoupila, takže jsem se předvedla sama. Posudek je v pořádku, líbila jsem se, a tak jedinou vadou byl můj kožíšek, který po trimu nestihnul zarůst. Proto jsem sice dostala výbornou, ale bez titulu. Ale o ten už nešlo, hlavně, že jsem se zase mohla předvést v kruhu a ukázat, že jsem nic nezapomněla.

abs. - Charlota Bohemia Enjoy

Třída otevřená

Výborná 1

G090341.gif

28.05.2011 Krajská výstava psů v Lysé nad Labem (CZ)

Vladimíra Tichá (CZ)

     Krajskou výstavu v Lysé máme rády, takže jsme ji samozřejmě nemohly vynechat. Tentokrát jsem nebyla jenom na čumendu, ale mohla jsem se předvést i v kruhu.

     Paní rozhodčí ke mně neměla žádné připomínky, líbila jsem se jí, ale vyhrát krajského vítěze nechala Aby s tím, že má raději tmavé kerníky.

     Mně je to ale fuk, hlavně že to zůstalo v rodině J.

Třída vítězů

V1, Vítěz třídy

G090341.gif

18.06.2011 Krajská výstava psů v Hradci Králové (CZ)

Zdeněk Kliment (CZ)

     Zase mě vytáhli do kruhu s tím, že musím trénovat, abych to nezapomněla. Přitom do veterána mám ještě skoro dva roky čas.

     Príma prostředí, príma počasí, žádné brzké vstávání, protože jsme jeli až na devátou hodinu, vystavování na trávě, prostě docela pěkný den.

     Dostala jsem vítěze třídy (vítězů) stejně jako Aby, která šla v otevřené. Páníček poprvé!!!!!! musel do kruhu, abychom se obě utkaly o krajského vítěze.

     No a protože to neumí a motal se mi pod nohama, tak vyhrála Aby J.

Třída vítězů

V1, Vítěz třídy

G090341.gif

13.08.2011 Krajská výstava psů na Kladně (CZ)

Olga Dolejšová (CZ)

     Se letos nějak zbláznili a začali mě zase brát do výstavního kruhu. Nic proti tomu, ale už jsem se těšila, že budu odpočívat a na výstavy se jezdit jenom koukat a podporovat Aby. A oni mě zatím cpou do kruhu.

     Řekla jsem si, že možná přestanou, když jim ukážu, že jsem pořád jednička. Jsem čerstvě otrimovaná, trochu jsem zhubla a celý minulý týden jsem strávila na stavbě na domečku, kde jsem se mimo jiné válela v cementu, takže mám chlupy jako dráty. Taky jsem za ně byla pochválenaJ.

     Paní rozhodčí jsem se moc líbila, a proto jsem zvítězila na Abynkou. Jinak výstava hrůza, organizace příšerná, něco tak šíleného jsme snad ještě nezažily.

Třída vítězů

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

G090341.gif

     Fencynku jsme v roce 2011 brali samozřejmě všude s sebou. Nebyla s námi jenom v Anglii na Crufts, ale to nám odpustila, protože to bylo fakt daleko. Na výstavě byla čtyřikrát, nechtěli jsme s ní na žádné národní ani mezinárodní výstavy, ale vystavili jsme ji jenom na krajských, kde nikomu neblokovala umístění, ale kde se mohla v klidu předvést.

     Plánovali jsme s ní větší účast na výstavách v roce 2012 a potom samozřejmě od roku 2013, kdy mohla začít chodit do veteránů. Bohužel osud zasáhl jinak, Fencynku nám vzal a tak zhatil všechny plány včetně její plánované účasti na Crufts ve veteránech, kam měla slíbeno jet, aby nezáviděla Abynce, že v Anglii nebyla.

 
     

Tento server byl naposledy aktualizován dne 15. 03. 2013

WebZdarma.cz