wz

 

 

 

03.04.2010 Krajská výstava v Mladé Boleslavi CZ)

Olga Dolejšová (HR)

     Po dlouhatánské době mě také jednou vytáhli na výstavě do kruhu. Ne že bych s nimi nejezdila, ale už teď většinou jezdím na výlety, zatímco se vystavuje moje dceruška Abygail.

     Ze svého umění jsme nic nezapomněla, paní rozhodčí jsem se moc  líbila, jenom mi vytkla, že bych po té zimě mohla sundat nějaké to deko. A to je pravda. O krajského vítěze jsem šla se svojí dcerkou, paní rozhodčí jej celkem bez velkého přemýšlení zadala mně. No a to je vlastně v pořádku, protože jinak by si ta mladá na mě moc vyskakovala. :-)

Třída vítězů

Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

G090341.gif

29.05.2010 Krajská výstava KCHMPP v Lounech (CZ)

Petr Řehánek (CZ)

     Stejně jako minule, vytáhli mě opět na krajskou výstavu,  abych  nezapomněla, jak se vystavuje. Byla to spíš taková sranda výstava, první ročník a pan rozhodčí evidentně chtěl, aby se jim lidi příští rok opět vrátili a navíc přilákali ještě další vystavovatele. Takže dohromady zde bylo 124 psů, ve dvou kruzích a máme pocit, že velmi dobrou pan rozhodčí nedal.

     Kerníků bylo v katalogu nejvíc, a to celých 8 kousků. Stejně bylo už jenom tibetských dog, jinak to bylo tak po dvou maximálně po třech exemplářích.

     O krajského vítěze jsem šla se svojí dcerou Aby, kterou jsem už skoro všechno naučila, takže nade mnou vyhrála.

Třída vítězů

Výborná 1, Vítěz třídy

G090341.gif

     Pokud budu hodnotit rok 2010 z hlediska výstav, tak budu velice rychle hotová. Jako vystavovaný pejsek jsem se zúčastnila pouhých dvou krajských výstav, přičemž jsem byla vždy výborná, vyhrála jsem svoji třídu a jednou jsem porazila a jednou jsem byla poražena mojí dcerou Abygail v boji o krajského vítěze.

     Jinak jsem samozřejmě byla na 90 % výstav, kde se Abygail vystavovala a kam páníčkové jeli, ale jezdím pouze jako morální podpora a na výlety. Nemá cenu platit poplatky za vystavování, když v podstatě nemůžu nic dalšího získat. Ostré vystavování mě bude čekat až budu moci do třídy veteránů, ale na to jsem ještě moc mladá :-).


 
     

Tento server byl naposledy aktualizován dne 15. 03. 2013

WebZdarma.cz