wz

 

 

 

15.04.2006

Krajská výstava psů Hradec Králové

 V.Tichá

     Pro nás první výstava v roce. Předtím jsem hárala, takže Brno a České Budějovice jsem musela vynechat. Byla to krajská výstava, zkusila jsem si ji jen tak bokem na rozjezd. Byla jsem zde jediný kerník, ale paní rozhodčí z nás měla radost, protože tam měla zaučit novou rozhodčí, a to právě na kernech. Takže mě probraly zleva, zprava, zeshora, zezdola, no prostě v kruhu jsem byla sama a skoro 20 minut. Ale jsem super.

Třída mladých

Výborný 1, vítěz třídy

G090341.gif

22.04.2006

Mezinárodní výstava psů České Budějovice

 Z. Kliment

     První trošku větší záhul. Ve třídě mladých fen jsme byly čtyři, z toho tři byly moc pěkné. Nechtělo se mně moc chodit a asi jsem taky nebyla zrovna extra připravená. No Kačka to ještě moc neuměla. Jinak po výstavě opět konzultace s p. Vlastníkovou a p. Pfeiferovou, instrukáž o trimování a pak už mě to fakt nebavilo, takže hurá domů.

V1, CAJC, BOB -  Rebeka Lovec z Dračína

V3 - Fossy Bohemia Enjoy - to je moje sestra

V4 - Wanilla Lovec z Dračína

Třída mladých

Výborná 2

G090341.gif

29.04.2006

Mezinárodní výstava psů Praha Letňany

O. Hrabáková

     V třídě mladých jsme se sešly jenom dvě, já a moje ségra. Musely jsme dlouho čekat, byla jsem otrávená a nechtěla jsem chodit. Takže nakonec vyhrála sestřička. V mezitřídě jsem měla další sestru Fellu Bohemia Enjoy. Ty tam byly dvě a Fella byla za V1,CAC,RES.CACIB

V1, CAJC - Fossy Bohemia Enjoy

Třída mladých

Výborná 2

G090341.gif

07.05.2006 Klubová výstava KCHMPP Mladá Boleslav

Z.Kliment

     Takže dneska na to jdeme natvrdo. Viděla jsem ty krásné poháry a nějaký chci. Dlouho jsme čekaly, ale dnes mě to nevadilo, je zde pěkný areál, tak jsem se proběhla a zablbla s paničkou a pak jsme šly na to. A vyhrály. Mám dva poháry!!! Naschvál se podívejte do fotogalerie, jak mi to s nimi sluší.

 

V2 - Fossy Bohemia Enjoy

VD3 - Wanilla Lovec z Dračína

Třída mladých

Výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

G090341.gif

20.05.2006

 Mezinárodní výstava psů Litoměřice

O. Hrabáková

     Dnes je nás tady jako na výletě. Páníček, panička, babička a Markéta. Takže se musí vytáhnout. V hale je hic jako blázen, ošklivý koberec po kterém se špatně chodí, ale já to zvládnu. Rozhodčí tam jsou dokonce čtyři!!! P. Hrabákovou znám a ty ostatní se zaučujou. A ta mladá říkala, že mám dobrou hlavu a dobrou kvalitu srsti, ale p. Hrabáková ji opravila - já mám totiž všechno výborné!!! Jo a jen tak mimochodem, byla jsem tam ve třídě sama. Fossy dnes přešla do mezitřídy a Fella je oškubaná a čeká až doroste.

Třída mladých

Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý

G090341.gif

22.07.2006

Národní výstava psů Mladá Boleslav

B. Švajdová

     Dneska to bylo na ručník do ringu. Náš kruh byl pod střechou (tipuju tak 35°C - v autě na parkovišti bylo 55°C). Chtělo se umřít nejenom mně, ale i paničce a paní rozhodčí. V kruhu jsme byly se ségrou samotné, byly jsme pochváleny (posudek perfektní), ale stejně nám nedala žádný titul. A to ani u třídy mladých. Asi musí šetřit  Je to škoda, už jsem mohla být šampionem - tak snad příště.

 

V2 - Fossy Bohemia Enjoy

Mezitřída

Výborná 1

G090341.gif

12.08.2006 Klubová výstava KCHMPP Mladá Boleslav

O.Dolejšová

      Dnes to bylo velmi těžké. Na Ginu zatím opravdu nemám.  Jsem ráda, že jsem udělala alespoň těch 5 bodíků do klubového junior šampióna a dostala malilinkatý pohár. Jinak posudek je opět bezproblémový a vše výborné.

V1 - Gina Sparkling Heart´s

Mezitřída

Výborná 2, r. CAC

G090341.gif

19.08.2006

Mezinárodní výstava psů Bratislava (SK)

Fon Zidar Želajka (SLO)

     Tak na Slovensko jsem jela na zkušenou. Těšila jsem se na nové pejsky, ale světe div se, byli tam všichni, které znám z Čech. Paní rozhodčí evidentně nemá ráda světlé (červené) kerníky. Všichni ocenění totiž byli černí nebo černě žíhaní. (Jen pro obrázek, minulý týden na klubovce Gina V1+CAC, dnes V4 a za námi. Gigolo minulý týden na klubovce V1+CAC+nejlepší pes+BOB, dnes V4). Jářku, takové zvláštní. Ale s maminkou, režisérem a rozhodčím se prý nediskutuje.

 

V1 - Iris At Impuls (SK)

V2 - Fossy Bohemia Enjoy

V4 - Gina Sparkling Heart´s

Mezitřída

Výborná 3

G090341.gif

20.08.2006

Mezinárodní výstava psů Bratislava (SK)

Schwab Gitti (LUX)

G310044.gif

    Tak dneska teda bomba. To jsem ještě nezažila. Ale prý se má zkusit všechno. Poslouchejte posudek - pekná suka s výbornou hlavou, dobrý predok, výborná horná linia, silné osvalenie vzadu, výborná srsť, pohyb s temperamentom. Dobrý co? A pak nám šoupla VD a vyhodila nás z kruhu, ani jsme nemrkli. Proč, jak, nač? Ví snad luxemburský bůh.  Nám to teda nebere. Ale jak říkám, zkušenost je zkušenost.

 

V1 -  Fossy Bohemia Enjoy

V2 - Gina Sparkling Heart´s

V3 -  Iris At Impuls (SK)

Mezitřída

Velmi dobrá 4

G090341.gif

2.09.2006

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav

F.Polehňa

     Mezinárodka v Mladé Boleslavi, poprvé navíc s velkou paničkou. Už to konečně nevydržela a jela s námi také. Moc jsem ji ale nepotěšila. Byla jsem druhá za sestřičkou, ale na tu dneska nikdo neměl. Byla fakt super. Ale za odměnu ??? mně koupili novou klec na spaní a móóóře kostiček na žužlání. Takže já jsem spokojená velice. Ale páníčkové asi moc spokojení nejsou, protože pořád nemám toho kýženého CACe, kterého potřebuji, abych byla šampiónek!!! Ale věřím si a příště to určitě dopadne. 

V1 -  Fossy Bohemia Enjoy - V1, CAC, CACIB, BOB

Mezitřída

Výborná 2

G090341.gif

30.09.2006

Klubová výstava KCHT Mladá Boleslav

E. Letáčková

     Dnes šťastný den!!! Pro mě i pro paničku. Na výstavě bylo celkem 24 kerníků. To jsme ještě nezažily. Ale co čert nechtěl, v mezitřídě jsem byla sama. A tak jsem čekala a doufala. Na řadu jsem přišla až ve 13. hodin. Hrůza čekání. Ale pak to přišlo. Sice mi paní rozhodčí řekla, že jsem tlustá jako prase (to říkala všem), ale nakonec mi dala V1 a CACe. A tak jsem jedním vrzem splnila podmínky pro udělení Junior šampióna KCHMPP a Českého junior šampióna. Takže jsem dohnala sestřičky (Fossy a Kennie), které už tituly splnily přede mnou. A myslím, že tedy můžeme pochválit naše chovatelky p. Vlastníkovou a p. Pfeiferovou, že ten náš vrh od Doris a Anguse je asi opravdu supér!!!

     Jo a jen tak bokem, přijela jsem domů a začala jsem hárat. Takže to vyšlo úplně perfektně a nachlup přesně.

Mezitřída

Výborná 1, CAC, CC

G090341.gif

14.10.2006

Speciální výstava KCHMPP Mladá Boleslav

Petr Řehánek

G310044.gif

     Hned po příjezdu jsem dostala pohár za Klubového junior šampióna. Je krásný a s mým jménem. Heč!   A pak už se závodilo. Posudek super, ale pak řekl pan rozhodčí paničce, že za to, že mi chybí jeden zoubek (P2), mi nemůže dát výbornou. A hned v další třídě dal V1 a CAC pejsanovi, co mu chybí hned dva. Zvláštní. A přitom u našeho plemene se na chybějící zoubky vůbec nemá hledět. Ale jak už jsem někde psala, s maminkou, režisérem a rozhodčím se nediskutuje. Takže ho příště kousnu, aby věděl, že to jde i bez jednoho zubu. A o to víc si budu vážit CAC od p. Letáčkové, která prý kernům rozumí. Takže to vše házím za hlavu a příště v Praze jim všem natrhnu ...... . Čauky!

Mezitřída

Velmi dobrá 1

G090341.gif

18.11.2006

Mezinárodní výstava psů Praha Letňany

O.Hrabáková

     Nazdáár! Dneska poslední výstava v roce. Kerníků bylo 11, z toho 8 fenek. U mě ve třídě nikdo. Byla jsem pochválena, že hezky vypadám, že hezky chodím, že jsem prostě holka jako lusk. Pak byla soutěž o CACIBa, byla jsem tam se sestřičkou Kenie a šampionkou Hannah. Paní rozhodčí se rozmýšlela celých 8 minut, než vybrala tu nejkrásnější - a to jsem, prosím, já. No a BOBa jsem nechala nějakýmu IZMAILOVI, aby nebrečel. Pak jsme si vyzvedli pohár a medaili a mazali jsme domů,  protože tam na mě čekala morková kost za odměnu. Tu prostě miluju.  

Mezitřída

V1, CAC, CACIB

 

     

Tento server byl naposledy aktualizován dne 15. 03. 2013

WebZdarma.cz